موفقیت مشاور مشاغل کوچک: بینش شماره 7 - برای یک دوره سوزاندن آماده باشید

يکشنبه 25 آبان 1399
13:44
خدمت از ما

یکی دیگر از فاکتورهای مهم مشاور موفقیت کسب و کار کوچک ، توانایی و آمادگی برای مدیریت یک دوره سوزاندن است. دوره سوزش ، دوره ای است که ما آن را دوره ای می نامیم که شما می خواهید آن 10 بررسی یا 12 بررسی یا 20 بررسی را بدست آورید. هر چه عدد باشد. اما دوره سوزش شما این است که شما باید بعضی اوقات با ضرر کارها را انجام دهید ، بدون اینکه می خواهید یک بازبینی انجام دهید.


و کاری که بسیاری از مردم انجام می دهند این است که آنها فقط حاضر به انجام کارهایی برای ضرر نیستند زیرا آنها فکر می کنند هدف این 10 پروژه کسب سود است.


اینطور نیست


شاید سودآوری باشد اما هدف نهایی بررسی بسیار خوب است. زیرا دوباره ، همانند بینش اول ، برنده تمام اقتصاد موجود در یک سیستم عامل را به کار می گیرد ، سیستمی که در آن خریداران می توانند همه افراد موجود در سیستم عامل را با یکدیگر مقایسه کنند. بنابراین یک دوره سوزاندن وجود خواهد داشت. انتظار دارید که نگران سود نباشید. به عنوان پرداخت حقوق خود به آن نگاه کنید.


موفقیت مشاور مشاغل کوچک: بینش شماره 8 - بررسی ها واقعاً مهم هستند

بینش شماره 8 در مورد راه اندازی مشاغل مشاوره مستقل فقط بصورت آنلاین این است که عمدتا توسط بررسی ها انجام می شود. مهم نیست چه اتفاقی می افتد اگر کسی ببیند شما دارای 100٪ امتیاز 5 ستاره هستید ، به این معنی است که 100٪ از افراد حداکثر امتیاز را به شما داده اند. به احتمال زیاد کسی در استخدام شما فرصتی پیدا می کند.


اگر چیزی زیر 90 درصد دارید مهم نیست که تقصیر کی باشد ، بد به نظر می رسد. مردم اعتماد کمتری به شما دارند تا پروژه های مهم خود را به شما ارائه دهند زیرا تعداد زیادی از مشتریان شما از نتیجه کار شما کاملا راضی نیستند.


بنابراین گرفتن بررسی مهم است ، نگه داشتن بررسی مهم است و گرفتن بررسی بیشتر مهم است.


همچنین در مورد انجام کاری است که می توانید انجام دهید. اگر کاری را انجام می دهید که قادر به انجام آن نیستید و زمان زیادی را صرف کار می کنید ، مشتری قصد دارد شما را بررسی منفی کند حتی اگر تصمیم بگیرید قبض آنها را ندهید. آنها ممکن است بگویند ، "شما وقت من را تلف کردید. اگر شما به من صورتحساب نمی دهید ، چه می کنید. این فوری بود. من از شما خواستم آن را انجام دهید. تو قول دادی. حالا دیر است من باید شخص دیگری را پیدا کنم. "


آنها قصد دارند به شما یک بررسی منفی بدهند. بسیاری از مردم فکر می کنند فقط به این دلیل که شما به کسی بازپرداخت می کنید همه چیز را برطرف کردید. نه ، اگر وقت مشتری تلف شود ، اگر به دلیل شما فروش خود را از دست بدهند ، خوشحال نخواهند شد. از آنجا که این توسط بررسی ها هدایت می شود ، باید بر بررسی ها تمرکز کنید.


موفقیت مشاور مشاغل کوچک: بینش شماره 9 - این به قیمت حساس است

یکی دیگر از فاکتورهای مهم موفقیت مشاور کوچک ، توانایی پیمایش در بازار حساس به قیمت است. در یک بازار آنلاین ، به سرعت شرورانه می شود و شما می خواهید با قیمت رقابت کنید. در ابتدا ، شما می خواهید تا حدود زیادی در قیمت رقابت کنید.


اما همانطور که با مثال Ranjeev ملاحظه می کنید (مطالعه موردی یک مشاور موفق کسب و کار کوچک که درآمد خود را در حدود 3 هفته پس از از دست دادن شغل EY خود بیش از دو برابر کرد ، در این دوره با جزئیات بیشتر) ، می توانید خیلی سریع مقیاس را تا جایی تنظیم کنید که مشتری های مداوم زیادی داشته باشید ، در قیمت رقابت نمی کنید و درآمد بسیار خوبی کسب می کنید که بسیار بیشتر از درآمد قبلی است. و شما این کار را با شرایط خود انجام می دهید.


موفقیت مشاور مشاغل کوچک: بینش شماره 10 - از نظر فنی مخاطبان را زیر پا نگذارید

بینش نهایی در مورد راه اندازی مشاغل مشاوره مستقل فقط بصورت آنلاین و این بسیار مهم است اگر شما یک مشاور تجارت کوچک هستید ، از نظر فنی مخاطبان را زیر پا نگذارید. مخاطبانی که از شما بصورت آنلاین خرید می کنند معمولاً آنچنان پیچیده نیستند. آنها معمولاً مواردی مانند استراتژی قیمت گذاری مبتنی بر گزینه یا استراتژی چابک یا فرضیه ها را درک نمی کنند. شاید این کار را بکنند اما خیلی بعید است.


شما باید زبانی را که مخاطب شما قرار است به آن زبان صحبت کند و بدانید. این بسیار مهم است. زیرا اگر به زبانی صحبت کنید که آنها نمی فهمند ، و نمایه شما به زبانی که آنها نمی فهمند نوشته شده است ، آنها نمی دانند شما در آنچه می خواهید مهارت دارید. مخاطبان آنلاین نگرانی کمتری در مورد اصطلاحات ، آخرین مد ها و آخرین روندها دارند.


دوره "جایگزینی درآمد با مشاوره مستقل دیجیتال"

اگر این مقاله را مفید دانستید ، از دوره "جایگزین درآمد خود با یک تجارت آنلاین فقط با مشاغل مشاوره آزاد" بهره مند می شوید.


در این دوره ، ما شما را با چگونگی راه اندازی مشاغل مشاوره مستقل دیجیتال آشنا می کنیم. چه باید کرد ، گام به گام.


بنابراین برای کسانی که علاقه مند به راه اندازی مشاغل مشاوره مستقل بصورت آنلاین هستند ، در بالا منطق و نمای کلی برای شروع کار آورده شده است. در این دوره ، ما بیشتر بر روی چگونگی انجام آن و چگونگی موفقیت در انجام آن تمرکز می کنیم. ما وقت خود را صرف برنامه ریزی مراحل می کنیم. شما در حال انجام برخی از مشق شب هستید. شما می خواهید از طریق آن عبور کنید و آن را انجام دهید. و سپس ما بر روی اجرای آن تمرکز می کنیم تا در عرض یک هفته شما را فعال کنیم.


اگر این کار را درست انجام دهید ، در تمام قسمت های دوره کار خواهید کرد. شما یک روز را بگذرانید ، بگذارید بگوییم شنبه ، در این دوره کار کنید. همه نوشتن ها و اطلاعات خود را شنبه شب و یکشنبه صبح آماده می کنید. و ما می خواهیم شما آن را بارگیری کنید و تا یکشنبه شب به صورت زنده بروید.


اگر به ما بگویید برای انجام این کار به یک هفته زمان نیاز دارید ، وقت خود را تلف می کنید. اگر حتی حتی b نباشید بهتر استدیگر از همه شروع می شود. اگر برای انجام این کار به یک هفته زمان نیاز دارید ، لطفاً اکنون متوقف شوید. این کار را در 2 روز انجام دهید. اگر می توانید این کار را در 1 روز انجام دهید. صبح دوره را طی کنید ، از ساعت 13 تا 4 آماده شوید ، این مدت طول نمی کشد ، تا ساعت 6 بعد از ظهر بارگیری کنید و اولین پیشنهاد خود را ارائه دهید. بهتر است که به آنجا بروید و اشتباهات خود را یاد بگیرید.

بنابراین آنچه ما در این برنامه می خواهیم انجام دهیم این است که به شما نشان دهیم چه کاری می توانید انجام دهید ، گام به گام ، برای بازسازی شغلی که بصورت آنلاین در اقتصاد دانش فعالیت می کند. برای اکثر شما ، خواه یک مشاور بازرگانی در یک شرکت بزرگ مانند McKinsey یا BCG باشید ، خواه یک مدیر اجرایی باشید ، چه در بازاریابی باشید ، چه مدیر زنجیره تأمین باشید ، وقتی به این موقعیت در زندگی می رسید بدون قرنطینه و رکود اقتصادی ، شما هنوز هم می توانید بیرون بروید و سعی کنید برای کسب درآمد به یک مشاور تجارت تبدیل شوید.


چیزی که ما می خواهیم به شما نشان دهیم این است که شما هنوز هم می توانید این کار را انجام دهید اما باید آن را به صورت آنلاین انجام دهید.


و ما قصد داریم در این برنامه اقدامات عملی برای انجام این کار به شما ارائه دهیم. ما نمی خواهیم کاری را انجام دهیم که درآمد 6 ماهه در آینده باشد. در مواردی که برای بازپرداخت نیاز به ایجاد یک وب سایت کاملاً جدید بود که هزینه شما 10 هزار دلار باشد ، یا بازپرداخت نیاز به انجام کاری دارد که نمی توانید انجام دهید ، مانند شرکت در یک کنفرانس یا یک رویداد. ما می خواهیم موارد عملی را به شما ارائه دهیم. در زیر برخی از مناطق ما در این دوره آدرس دهی می کنیم.

https://v.gd/iUbyWp

https://is.gd/tUgZ53

http://lnki.nl/JEHOF

shorturl.at/loL79

https://cutt.ly/2g3rwUD

https://bit.ly/35yoOIq
[ بازدید : 238 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس مهاجرت به استرالیا کاغذ دیواری نقاشی ساختمان قرعه کشی اینستاگرام ویلچر قیمت نایلون شیرینگ سوالات استخدامی اموزش و پرورش سفارش رپورتاژ اگهی تولید کننده استرچ پالت بند خرید کفش مردانه تولید کننده استرچ پالت بند انجام پروژه متلب خرید ووچر پرفکت مانی نایلون حبابدار سوالات استخدامی اموزش و پرورش
بستن تبلیغات [X]